Grunty


Nasza oferta zawiera profesjonalne produkty do montażu oraz wykończenia i pielęgnacji parkietu przodujących firm na rynku parkietowym, takich jak:
Kerakoll, Artelit, Blanchon poniżej zamieszczono krótką charakterystykę z podziałem na firmy oraz produkty. Oprócz wymienionych firm dostępne są w naszych sklepach produkty innych firm takich jak: Deva, Bona, Starwax, Osmo, Leinos.
 


Atrelit 

WB-220 - grunt dyspersyjny przeznaczony do gruntowania chłonnych i niechłonnych podłoży, polecany do stosowania pod klej dyspersyjny WB-840 oraz klej syntetyczny SB-870, wzmacnia powierzchnie pyliste.
Wydajność:
150-300 ml/m 2

Pobierz: Karta Techniczna
 


SB-210 - grunt rozpuszczalnikowy na bazie żywic syntetycznych, przeznaczony do gruntowania chłonnych i niechłonnych podłoży powszechnie występujących w budownictwie (beton, jastrychy cementowe, anhydrytowe, wylewki wyrównujące, drewno, płyty posadzkowe). Grunt rozcieńcza się rozcieńczalnikiem SR. Wzmacnia powierzchnie pyliste, poprawia przyczepność do podłoży niechłonnych. Polecany do stosowania pod klej rozpuszczalnikowy do parkietu RB-860 oraz klej syntetyczny SB-870
Wydajność:
200-500ml/m 2

Pobierz: Karta Techniczna
 


PB-230 - grunt poliuretanowy, przeznaczony do gruntowania chłonnych, niechłonnych i pylących podłoży występujących w budownictwie (beton,jastrychy cementowe i anhydrytowe, wylewki samopoziomujące, drewno, płyty posadzkowe, może stanowić izolację pprzed wilgocią, wzmacnia podłoże. Grunt rozcieńcza się rozcieńczalnikiem SU, polecany do stosowania pod klej PB-890 oraz klej PB-835.
Wydajność:
200-500 ml/m 2

Pobierz: Karta Techniczna

PB-235 - Grunt poliuretanowy o bardzo niskiej emisyjności przeznaczony do gruntowania podłoży przed klejeniem parkietu klejami poliuretanowymi PB-890, PB-880, PB-835 lub elastycznymi klejami do parkietu HB-810 i HB-820. Może być stosowany, jako środek do odcięcia wilgotności resztkowej w podłożu.

Wydajność: 100-200 ml/m2 na 1 warstwę

Pobierz: Karta Techniczna


 

WB-280 - specjalistyczny grunt przeznaczony do stosowania na podłoża gładkie, szczelne i niechłonne przed zastosowaniem mas wyrównujących. Szczególnie nadaje się do stosowania na starych podłożach ceramicznych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
Wydajność:
100 g/m 2

Pobierz: Karta Techniczna
 


WB-290 - Koncentrat preparatu an bazie dyspersji żywic syntetycznych przeznaczony do gruntowania podłoży wiązanych cementem przed zastosowaniem mas wyrównujących. Zastosowany na podłożach gipsowych stanowi ochronę przed wilgocią. Dodany do mas szpachlowych podwyższ ich elastyczność. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
Wydajność:
40-100 g/m2

Pobierz: Karta Techniczna
 


Bostik

Renogrund PU - Jednoskładnikowa powłoka gruntowa, nie zawierająca rozpuszczalnika, do podłoży chłonnych i niechłonnych, np. betonu, jastrychów cementowych, anhydrytowych, ksylolitowych i magnezjowych. Stosuje się do umacniania nierównych obrzeży jastrychów oraz podłoży z pozostałościami starych, trwałych klejów. Przy trzykrot- nym naniesieniu nadaje się do odizolowania przedostającej się kapilarnie wilgoci oraz wilgoci resztkowej do maks. 4,5 CM-% na trwale odpornych na działanie wilgoci podłożach.

Wydajność: ok. 150 g/m2 jako masa gruntująca
                      ok. 400 - 500 g/m2 jako izolacja przeciwwilgociowa

Pobierz: Karta Techniczna

 


Renove

Renoprimer PU-112 - Jednoskładnikowy szybkoschnący grunt poliuretanowy o łagodnym zapachu na bazie rozpuszczalników. Do wzmacniania słabych podkładów cementowych i anhydrytowych. Uszczelnia podłoże tworząc barierę, równocześnie zabezpieczając je przed pyleniem. Do stosowania przed klejeniem parkietów klejem URETAX – 2k na podłożach chłonnych i niechłonnych o zwiększonej wilgotności resztkowej.

Wydajność: Gruntowanie podłoży betonowych 0,2l/m2 na jedną warstwę.
                                                                                    0,5l/m2 na dwie warstwy.

 

Pobierz: Karta Techniczna


 

 

 

 

 

Kontakt

Nowy Targ / Zakopane / Slovensko

Kraków / Nowy Sącz / Slovensko

Zapraszamy do naszych salonów firmowych, gdzie uzyskają
Państwo informacje na temat naszej oferty | lista salonów »

   
 
 
 
ŻĄDLAK - deski na ogrzewanie podłogowe Nowy Targ, cyklinowanie parkietów Myślenice, deska dębowa Dębica, jodła prosta Słomniki
MENU: Strona GłównaO firmieOfertaNasze realizacjeReferencjePromocjeKontakt
projektowanie stron iPolska.com.pl
Parkiety Żadlak Nowy Targ