Żywice naprawcze


Nasza oferta zawiera profesjonalne produkty do montażu oraz wykończenia i pielęgnacji parkietu przodujących firm na rynku parkietowym, takich jak:
Kerakoll, Artelit, Blanchon poniżej zamieszczono krótką charakterystykę z podziałem na firmy oraz produkty. Oprócz wymienionych firm dostępne są w naszych sklepach produkty innych firm takich jak: Deva, Bona, Starwax, Osmo, Leinos.
 


 

Kerakoll

Kerarep Eco - Ekokompatybilny, ultraszybki środek spajający do naprawy szczelin i pęknięć w jastrychach mineralnych i betonie, idealny w GreenBuilding. Przyjazny dla środowiska.
Kerarep Eco charakteryzuje się wysoką przyczepnością i płynnością, które zapewniają monolityczną ciągłość 
i całkowite wypełnienie szczelin oraz pęknięć o przekroju milimetrowym, powstałych przed ułożeniem materiału wykończeniowego.

Pobierz: Karta Techniczna
 Artelit

RC-001 - naprawcza żywica dwuskładnikowa do wypełniania pęknięć w podłożach, odporna na duże siły nacisku. Stosowana jako żywica montażowa do wypełniania listew przyściennych i profili metalowych jak również do naturalnego i sztucznego kamienia. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
Wydajność: 1,5 kg/m 3

Pobierz: Karta Techniczna


 

Kontakt

Nowy Targ / Zakopane / Slovensko

Kraków / Nowy Sącz

Zapraszamy do naszych salonów firmowych, gdzie uzyskają
Państwo informacje na temat naszej oferty | lista salonów »

   
 
 
 
ŻĄDLAK - montaż tarasów Stara Lubovna, cyklinowanie podłóg Stara Lubovna, jesion Poprad, deski tarasowe drewniane Tymbark
MENU: Strona GłównaO firmieOfertaNasze realizacjeReferencjePromocjeKontakt
projektowanie stron iPolska.com.pl
Parkiety Żadlak Nowy Targ