Masy naprawcze i samopoziomujące


Nasza oferta zawiera profesjonalne produkty do montażu oraz wykończenia i pielęgnacji parkietu przodujących firm na rynku parkietowym, takich jak:
Kerakoll, Artelit, Blanchon poniżej zamieszczono krótką charakterystykę z podziałem na firmy oraz produkty. Oprócz wymienionych firm dostępne są w naszych sklepach produkty innych firm takich jak: Deva, Bona, Starwax, Osmo, Leinos.

MASY NAPRAWCZE I SAMOPOZIOMUJĄCE


Artelit

LC-700 - wygładzająca masa naprawcza, przeznaczona do naprawy i wyrównywania dziur i ubytków w podłożach betonowych, cementowych, drewnianych. Może być stosowana na ogrzewane podłogi. Nadaje się na ogrzewane podłogi.
Wydajność: 1,6 kg/m 2 /mm

LC-710 - masa samopoziomująca cienkowarstwowa, do wyrównywania podłoży betonowych,cementowych i anhydrytowych przed układanie wszelkiego rodzaju płytek, wykładzin podłogowych, paneli podłogowych, mozaiki, parkietu. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń.
Wydajność: 1,4 kg/m 2 /mm

LC-735 - szybkowiążąca masa do wykonywania jednowarstwowych wylewek o grubości 5-35 mm. Stanowi doskonałe podłoże pod posadzki samopoziomujące, cienkowarstwowe, oraz różnego rodzaju wykładziny ceramiczne i kamienne. Może być stosowana w elektrycznych systemach ogrzewania podłogowego jak i w miejscach narażonych na okresowe zawilgocenie.
Wydajność: 1,7kg/m 2 /mm

Kontakt

Nowy Targ / Zakopane / Slovensko

Kraków / Nowy Sącz / Slovensko

Zapraszamy do naszych salonów firmowych, gdzie uzyskają
Państwo informacje na temat naszej oferty | lista salonów »

   
 
 
 
ŻĄDLAK - podłogi drewniane Małopolska, odnawianie parkietów Rabka Zdrój, wypożyczalnia cykliniarek Maków Podhalański, producent podłóg Podhale
MENU: Strona GłównaO firmieOfertaNasze realizacjeReferencjePromocjeKontakt
projektowanie stron iPolska.com.pl
Parkiety Żadlak Nowy Targ