Masy naprawcze i samopoziomujące


Nasza oferta zawiera profesjonalne produkty do montażu oraz wykończenia i pielęgnacji parkietu przodujących firm na rynku parkietowym, takich jak:
Kerakoll, Artelit, Blanchon poniżej zamieszczono krótką charakterystykę z podziałem na firmy oraz produkty. Oprócz wymienionych firm dostępne są w naszych sklepach produkty innych firm takich jak: Deva, Bona, Starwax, Osmo, Leinos.

MASY NAPRAWCZE I SAMOPOZIOMUJĄCE

KeraKoll

Slc silorapid 120 - profesjonalna zaprawa wyrównawcza, szybkowiążąca, przeznaczona do wysoce wytrzymałego wyrównywania. Extra szybki czas schnięcia! Montaż parkietów już po godzinie przy 0.5 cm grubości masy.
Wydajność: 1,4 kg/1m 2 /1cm grubości.

Slc Silocem - profesjonalne spoiwo hydrauliczne do wysoce wytrzymałych jastrychów i płyt grzewczych ogrzewania podłogowego, normalnie wiążące i szybkoschnące o skurczu kompensowanym i wysokiej przewodności cieplnej, umożliwiające układanie po 5 dniach parkietu, PCV, linoleum, i gumy w obiektach mieszkaniowych, przemysłowych i sportowych. Wewnątrz i na zewnątrz.

Slc Silorapid Pro - zaawansowany technologicznie, gotowy do użytku jastrych o dużej wytrzymałości, normalnie wiążący i szybkoschnący o kurczliwości kompensowanej i wysokiej przewodności cieplnej, umożliwiający układanie po 3 dniach parkietu, PCV, linoleum i gumy. Zbrojony, stabilizowany i uelastyczniony włóknami Advanced Flex Fiber, idealny do podłóg ogrzewanych, wewnątrz i na zewnątrz.

Slc Silodur - profesjonalna wylewka samopoziomująca, szybkowiążąca o skurczu kompensowanym, przeznaczona do poziomowania warstwą do 10 mm podłoży nieregularnych przed układaniem parkietu i podłoży odkształconych przed układaniem wykładzin. Uelastyczniona i stabilizowana włóknami Advanced Flex Fiber. Do wewnątrz.
Wydajność: 1,5 kg/m 2 na mm grubości.

Slc Silofloor - profesjonalna wylewka samopoziomująca, szybkowiązaca o skurczu kompensowanym, przeznaczona do wysoce wytrzymałego poziomowania warstwą od 3 do 30 mm podłoży nieregularnych przed układaniem parkietu, PCV, gumy oraz linoleum. Do wewnątrz.
Wydajność: 1,6 kg/m 2 na mm grubości

Slc silotech - profesjonalna zaawansowana technologicznie wylewka samopoziomująca, normalnie wiążąca o skurczu kompensowanym, przeznaczonym do wysoce wytrzymałego poziomowania i wyrównywania warstwą do 5 mm podłoży nierównych i nieregularnych przed układaniem parkietu, PCV, gumy w obiektach mieszkaniowych, sportowych oraz linoleum.
Wydajność: 1,5 kg/m 2 /mm

Artelit

LC-700 - wygładzająca masa naprawcza, przeznaczona do naprawy i wyrównywania dziur i ubytków w podłożach betonowych, cementowych, drewnianych. Może być stosowana na ogrzewane podłogi. Nadaje się na ogrzewane podłogi.
Wydajność: 1,6 kg/m 2 /mm

LC-710 - masa samopoziomująca cienkowarstwowa, do wyrównywania podłoży betonowych,cementowych i anhydrytowych przed układanie wszelkiego rodzaju płytek, wykładzin podłogowych, paneli podłogowych, mozaiki, parkietu. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń.
Wydajność: 1,4 kg/m 2 /mm

LC-735 - szybkowiążąca masa do wykonywania jednowarstwowych wylewek o grubości 5-35 mm. Stanowi doskonałe podłoże pod posadzki samopoziomujące, cienkowarstwowe, oraz różnego rodzaju wykładziny ceramiczne i kamienne. Może być stosowana w elektrycznych systemach ogrzewania podłogowego jak i w miejscach narażonych na okresowe zawilgocenie.
Wydajność: 1,7kg/m 2 /mm

Kontakt

Nowy Targ / Zakopane / Slovensko

Kraków / Nowy Sącz

Zapraszamy do naszych salonów firmowych, gdzie uzyskają
Państwo informacje na temat naszej oferty | lista salonów »

   
 
 
 
ŻĄDLAK - deska podłogowa Szaflary, deski na ogrzewanie podłogowe Ciężkowice, producent desek podłogowych Nawojowa, deski tarasowe kompozytowe Rabka Zdrój
MENU: Strona GłównaO firmieOfertaNasze realizacjeReferencjePromocjeKontakt
projektowanie stron iPolska.com.pl
Parkiety Żadlak Nowy Targ