Kleje


Nasza oferta zawiera profesjonalne produkty do montażu oraz wykończenia i pielęgnacji parkietu przodujących firm na rynku parkietowym, takich jak:
Kerakoll, Artelit, Blanchon poniżej zamieszczono krótką charakterystykę z podziałem na firmy oraz produkty. Oprócz wymienionych firm dostępne są w naszych sklepach produkty innych firm takich jak: Deva, Bona, Starwax, Osmo, Leinos.

 Artelit

 .  
PB-835 - poliuretanowy, jednoskładnikowy klej przeznaczony do klejenia parkietu tradycyjnego, warstwowego, gotowego i przemysłowego, nadaje się do posadzek z ogrzewaniem podłogowym.
Wydajność: 0,5-1,7 kg/m 2  .
 

PB-890 - poliuretanowy, dwuskładnikowy klej przeznaczony do klejenia wszystkich rodzajów klepek parkietowych szczególnie polecany do parkietu z drewna egzotycznego, parkietu deskowego, parkietu gotowego.
Wydajność: 0,7-1,5 kg/m 2 .

Pobierz: Karta Techniczna
 

SB-870   - syntetyczny klej przeznaczony do klejenia parkietu tradycyjnego, wielowarstwowego parkietu gotowego, charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością.
Wydajność: 0,7-1,2 kg/m 2 .

Pobierz: Karta Techniczna
 

RB-860 - rozpuszczalnikowy klej przeznaczony do klejenia parkietu tradycyjnego, lamelowego, wielowarstwowego parkietu gotowego, do wzmocnienia podłoża i zwiększenia przyczepności zaleca się zastosowanie gruntu rozpuszczalnikowego SB-210.
Wydajność: 0,6-1,4 kg/m 2 .

Pobierz: Karta Techniczna

 

HB-810 - łatwy w aplikacji jednoskładnikowy klej na bazie silanizowanych polimerów. Po utwardzeniu pozostaje trwale elastyczny, dzięki czemu kompensuje efekt pracy drewna. Przeznaczony do lejenia wszystkich typów parkietów, doskonale sprawdza się na podłożach z ogrzewaniem podłogowym.

Wydajność: 0,7-1,3 kg/m2

Pobierz: Karta Techniczna


 

Bostik

Nibofloor PK Elastic - nie zawierający rozpuszczalnika klej jednoskładnikowy do elastycznego klejenia mozaiki, parkietu klepkowego, parkietów gotowych według normy DIN 280, parkietu masywnego, większości parkietów egzotycznych, parkietu z lamelek o wysokich kantach i bruku drewnianego typu RE według DIN 68702 oraz laminatów na chłonnych i niechłonnych podłożach jak np. jastrychach cementowych, jastrychach anhydrytowych i na wyszpachlowanych odpowiednimi masami szpachlowymi podłożach.

Wydajność: 0,7 - 1,4kg/m²

Pobierz: Karta Techniczna

 

Nibofloor PU 57 - jest bezrozpuszczalnikowym dwukomponentowym klejem do mozaiki parkietowej, parkietu gotowego, parkiet masywny 10mm, do parkietów gotowych lakierowanych, do podłóg pióro-wpust, bruku, listew, a także wszelkiego rodzaju płyt OSB (szlifowane) wiórowych, sklejek.

Wydajność 1,2kg/m2

 


 

 

Kontakt

Nowy Targ / Zakopane / Slovensko

Kraków / Nowy Sącz / Slovensko

Zapraszamy do naszych salonów firmowych, gdzie uzyskają
Państwo informacje na temat naszej oferty | lista salonów »

   
 
 
 
ŻĄDLAK - deski tarasowe kompozytowe Banska Bystrica, montaż tarasów Iwkowa, deski podłogowe Bukowina Tatrzańska, podłogi Dębica
MENU: Strona GłównaO firmieOfertaNasze realizacjeReferencjePromocjeKontakt
projektowanie stron iPolska.com.pl
Parkiety Żadlak Nowy Targ