Skip to content

Podłogi drewniane Żądlak Oddział Nowy Sącz Producent podłóg drewnianych

Salon firmowy Podłogi Żądlak w Nowym Sączu mieści się przy ul. Jana Pawła II 12. Jest jednym z pierwszych salonów firmowych, który miał ogromny wpływ na rozwój marki Żądlak. Salon na przestrzeni 18 lat istnienia na rynku sądeckim może pochwalić się wieloma prestiżowymi inwestycjami takimi jak: biurowiec Firmy Newag, Konspol, Nowosądecki Ratusz, Instytut odlewnictwa w Krakowie, Akademia Ignatianum w Krakowie, Aula w budynku Uniwersytetu Warszawskiego, Hale sportowe, Domy weselne, hotele i pensjonaty jak i setki inwestycji detalicznych w kraju jak i za granicą (domów i mieszkań). W naszym oddziale od początku jego istnienia stawiamy na jakość na każdym etapie kontaktu z klientem, począwszy od doradztwa, skończywszy na montażu. Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie planowania inwestycji jeśli chodzi o montaż podłóg, tarasów, schodów itp.

Działamy kompleksowo Od projektu do wykonania

Żądlak Nowy Sącz Dzięki naszej wieloletniej współpracy z projektantami jak i firmami budowlanymi jesteśmy w stanie wesprzeć inwestora na wielu polach inwestycji jak i nadzorować pewne jej etapy. Bardzo ważną częścią sukcesu naszego oddziału jest oczywiście wykwalifikowana kadra sprzedawców jak i montażystów, która posiada wieloletnie doświadczenie, które najlepiej opisują opinie naszych klientów np. w google. Zawsze staramy się podchodzić indywidualnie do każdego z naszych klientów i niejednokrotnie utrzymujemy z nimi kontakt przez lata pomagając w konserwacji czy kolejnych inwestycjach, często już kolejnego pokolenia.

Usługi posprzedażowe Cyklinowanie, renowacja, odnawianie podłóg drewnianych

Żądlak Nowy SączNie pozostawiamy naszych klientów po wykonaniu usługi. Świadczymy wszystkie usługi związane z konserwacją i renowacją podłóg. Posiadamy najwyższej klasy maszyny szlifujące i fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na terenie całej małopolski, szczególnie Kraków, Nowy Sącz. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Nowym Sączu.

Galeria

Mapa dojazdu