Skip to content

Podłogi drewniane Żądlak Oddział Nowy Targ Producent podłóg drewnianych

Żądlak Nowy TargSiedziba oraz salon sprzedażowy firmy Żądlak mieści się w Nowym Targu przy ulicy Przechodniej 2a.

Od początku powstania firmy specjalizujemy się w obróbce drewna. Jesteśmy producentem podłóg drewnianych oraz dystrybutorem produktów uznanych polskich producentów takich jak Chene, Finishparkiet, Kaczkan, Diamett, Dąbex.

Współpracujemy również z wiodącymi producentami chemii parkieciarskiej takich jak Blanchon, Bona, Osmo, Artelit, Renove, Bostik, Leinos. W nasze ofercie znajdziecie Państwo również elementy wykończeniowe(Lagrus, Pedros, Kasolik) oraz akcesoria do podłóg drewnianych.

Zajmujemy się sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu usług parkieciarskich takich jak cyklinowanie, montaż parkietów, renowacja podłóg oraz schodów.

Dodatkowo w naszej ofercie można znaleść szeroki wybór tarasów kompozytowych oraz drewnianych uznanych marek takich jak Hartika, EkoTeak, Gardin, WildWood, UltraShield, 4Deck, Timberness.

Zaopatrujemy również branżę parkieciarską w profesjonalne artykuły do renowacji oraz montażu podłóg.

Doświadczona ekipa specjalistów Lata praktyki i setki realizacji

Żądlak Nowy TargNasza wykfalifikowana kadra posiadająca duże doświadczenie, służy doradztwem oraz pomocą w wyborze odpowiedniego systemu lub produktu idealnego dla klienta.

Nasi pracownicy odnoszą sukcesy w branży np. na Mistrzostwach Parkieciarzy w Polsce.

Zamontowaliśmy oraz przeprowadziliśmy renowację setek tysięcy metrów kwadratowych podłóg drewnianych. Naszą wiedzą i doświadczeniem staramy się dzielić z Państwem podczas każdego etapu wyboru podłogi lub tarasu drewnianego.

Nowoczesny park maszynowy, który posiadamy pozwala nam wykonać usługę na najwyższym poziomie. Nawet po okresie gwarancyjnym staramy się pomóc naszym klientom.

Usługi posprzedażowe Cyklinowanie, renowacja, odnawianie podłóg drewnianych

Żądlak Nowy TargNie pozostawiamy naszych klientów po wykonaniu usługi. Świadczymy wszystkie usługi związane z konserwacją i renowacją podłóg. Posiadamy najwyższej klasy maszyny szlifujące i fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Nasz oddział w Nowym Targu świadczy usługi głównie na południu Polski, jednak wykonywaliśmy już realizację zarówno w Gdańsku jak i za granicami kraju. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Nowym Targu.

Galeria

Mapa dojazdu